Forum Suzuki Swift Polska

[Mk3] Mocowanie pasów szelkowych

[Mk3] Mocowanie pasów szelkowych

Postautor: remol » 23 sie 2014, 16:36

Ehhh, kolejny podstawowy problem... Jednak jako, że bezpieczeństwo przede wszystkim wolę się upewnić :)
Jak zamocować pasy szelkowe do mojej rakiety? Mój pomysł jest taki: lewy pas biodrowy do miejsca w słupku po dolnym mocowaniu standardowego pasa przedniego, tył do otworu po tylnych pasach i teraz problem prawy biodrowy... Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie dospawanie do tunelu takiej płytki:Obrazek.
Co sądzicie o takim rozwiązaniu, jak możecie podeślijcie fotki waszych rozwiązań? Drugi problem jest czysto finansowy czy taka płytkę da się kupić tylko w sklepie rajdowym? :)
EDIT: Hmmm chyba źle sobie takie rozwiązanie wyiobrażałem... Myśłałem, że płytkę trzeba przyspawać od strony wnętrza jednak załącznik J pokazuje, że płytka ma być od spodu. dodatkowo na innych forach znalazłem informacje, że płytka nie musi być spawana(znacząco by mi to ułatwiło montaż :) ) Więc jak robić, żeby nie skopać? Bo rajd coraz bliżej :D
Awatar użytkownika
remol

Model: Suzuki Swift 1.3 8v KJS

Re: [Mk3] Mocowanie pasów szelkowych

Postautor: remol » 04 wrz 2014, 9:05

Ok udało się zamocować. Tak, płytka jest potrzebna mocujemy ją od dołu, a cały temat świetnie rozjaśnia ten schemat: Obrazek
Awatar użytkownika
remol

Model: Suzuki Swift 1.3 8v KJS

kuchnie bytom

Wróć do Rajdowy