Forum Suzuki Swift Polska

Ustawienie godziny na radiu i nie działający głośnik.

Moderatorzy: cyberus, Domi89

Ustawienie godziny na radiu i nie działający głośnik.

Postautor: stecu159 » 05 mar 2019, 22:08

Witam forumowiczów i dziękuję za przyjęcie :) Jestem świeżym posiadaczem Swifta Sport 1.6 125km 2007r. Mam cztery problemy i prosiłbym o pomoc :) 1. Nie działa lewy głośnik w drzwiach kierowcy, może to być jakiś spalony bezpiecznik czy muszę się dobrać do głośnika poprzez ściągnięcie całego boczku? 2. Nie potrafię znaleźć opcji na ustawienie godziny w radiu (zdjęcie radia: https://zapodaj.net/680fa60af71ad.jpg.html). 3. Mam zamiar zamontować tube basową w bagażniku. Pytanie czy muszę ściągać tylny boczek (wersja 3d) czy może jest jakiś inny sposób na to? A jeśli nie, to jak ściągnąć te boczki z tyłu? 4. Jak zaprogramować automatycznie otwieranie szyb?
Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję :)
stecu159

Model: Swift Sport 2007

Re: Ustawienie godziny na radiu i nie działający głośnik.

Postautor: paty787 » 13 maja 2019, 16:36

godzinę zmieniasz bardzo prosto, po lewej od wyświetlacza godziny masz dwa okrągłe przyciski - jeden jest do godziny, drugi do minut. Klikasz odpowiednią ilość razy i ustawiasz. Co do głośników, niestety nie pomogę. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
paty787

Model: Swift III EZ

Re: Ustawienie godziny na radiu i nie działający głośnik.

Postautor: pitiman » 13 lut 2020, 2:33

Co do glosnika to moga byc to 3 rzeczy
- padl wzmacniacz w radiu
- zlamal sie kabel na wejsciu do drzwi tam w tej gumie .... jak sa to drzwi kierowcy to stawial bym wlasnie na to bo najczesciej otwierane
- no i ewentualnie glosnik bo wtyczka od niego sama nie wypadnie
Punkt 2 i 3 musisz zdjac boczek co zajmuje 5 minut. No YT znajdziesz jak. Są tam jak dobrze pamietam dwie srubki reszta zatrzaski ktore dosc dobrze schodza bez dodatkowych narzedzi. Lepiej latem jak nie jest to wszystko sztywne ale mi w garazu zima sie udalo bez zniszczen

Co do tuby w bagazniku to wcale nie takie proste. Boczek nie ma nic z tym wspolnego. Jak chcesz tube to musisz miec sygnal i zasilanie. Ja zmienilem radio na takie z wyjsciami rca. Mozesz kombinowac z wyjsciem normalnym (sa takie wzmacniacze co przyjmuja po wysokim) ale to szumy wieksze no i musisz wtedy dac wzmacniacz 4ro kanalowy gdzie dwa pojda na np przednie glosniki a 3 i 4 zmostkowany na subwoofer.
Mam tu temat na forum o tym sa zjecia zdjetych boczkow itd .... troche dlubania jest ale.... to sama przyjemnosc ... przy piwku :) :soczek:
pitiman

Model: Swift V 1.2 2015

kuchnie bytom

Wróć do Techniczny