Forum Suzuki Swift Polska

Swift Sport- części

Moderatorzy: cyberus, Domi89

Swift Sport- części

Postautor: ejkej » 27 mar 2018, 16:21

Panowie,

przymierzam się do kupna swifta sporta IV z 2008 roku, pierwsza rejestracja 20 grudzien 2008 z niemiec. Autko jest lekko puknięte w przód więc do wymiany będę miał m.in maskę, zderzak , pas przedni i jedną lampe.

I w związku z tym mam pytanie:

1. czytalem ze swift w 2008 roku miał facelifting, na allegro przy ogłoszeniach są info, że np lampy po faceliftingu, więc moje pytanie czy mam szukać lamp po fl czy przed fl i kiedy konkretnie on miał miejsce i czego dotyczył? CHciałbym sprawdzić oreintacyjne ceny

2. Czy jak np piszą na alegro ze maska do suzuki mk6 sport to maska do sporta jest jakaś inna niż do "niesporta"? z tego co czytalem to wersja sport różni się tylko zawieszeniem, motorem i ew. felami więc elementy karoserii powinny być takie same. Jak to jest w rzeczywistości?

ZZ gó®y dzięki za info
ejkej

Re: Swift Sport- części

Postautor: Nikon » 27 mar 2018, 21:12

Maska ma identyczne oznaczenie oem z tego co wiem. Wiec powinna być taka sama w sss jak i zwykłym.
Co do FL się nie wypowiem bo tu sam nie wiem a w necie są sprzeczne info. Najlepiej jak będziesz miał samochód po vinie poszukaj wersji i będziesz wiedział wszytko.
Nikon

Model: Swift MK5 1.6 Sport

kuchnie bytom

Wróć do Techniczny