Forum Suzuki Swift Polska

techsuzukiswift.wordpress.com

Rozmowy na tematy na ogół nie związane z motoryzacją.

techsuzukiswift.wordpress.com

Postautor: staryjaponiec » 25 kwie 2016, 16:23

Siema

Postanowiłem w końcu zrobić porządek z moimi swiftowymi blogami. Nie zagłębiając się w zbędne szczegóły, miałem ich kilka, powstały na próbę, na stałe, w wyniku błędu itp. itd., jak np. ten mój twór który powstał w okresie burzy mózgów na zlosnik.pl, kiedy planowana była przyszłość forum, klubu itd. Ale to nie ważne. Wszystko zbędne i nieaktualne już zablokowałem.

Ogólnie, ostatnio coś mnie natchnęło aby reaktywować zamysł na stronę ze swiftowymi poradnikami, więc wszystko przeniosłem tutaj:
https://techsuzukiswift.wordpress.com/

Ta strona będzie mi służyła wyłącznie jako miejsce do udostępniania poradników itp. materiałów technicznych, do jakichkolwiek generacji Suzuki Swift. W miarę wolnego czasu, zamierzam kontynuować umieszczanie swiftowych poradników i jakichkolwiek technicznych materiałów na nowym blogu, o ile będę miał do takowych dostęp (samemu raczej nic nie potrafię stworzyć, jeśli chodzi o takie zaawansowane techniczne i mechaniczne sprawy).

Piszę ten temat, ponieważ mam jeszcze kilkanaście poradników, które pewien dobry człowiek kiedyś mi podesłał, niestety owe materiały są "uszkodzone", prawdopodobnie w wyniku kopiowania bezpośrednio ze strony www do dokumentu MS Word, poznikały wszystkie polskie litery, w zamian są same znaki zapytania, stąd czasami ciężko odbudować sens zdań, praca nad "rekonstrukcją" takiego poradnika zabiera mi dużo czasu.

Tak więc gdyby ktoś miał czas i chciał pomóc, udostępniam te poradniki do ściągnięcia, pod poniższym linkiem:
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Aby pobrać na dysk, wybieramy poradnik, w nowym oknie, po środku na górze dajemy strzałkę w dół. Pliki zostały przeskanowane w Malwarebytes Anti-Malware oraz VirusTotal, są czyste. Uwaga, niektóre poradniki wyświetlają się jako niekompletne, ale po ściągnięciu powinno być OK.

Gdyby komuś udało się cokolwiek poprawić, proszę o podesłanie na techsuzukiswift@gmail.com , albo tutaj (prywatna wiadomość).

I generalnie, jeśli ktoś ma jakiekolwiek poradniki itp. materiały dotyczące wszelkich Swiftów, i chciałby się nimi podzielić, to również proszę o podesłanie na powyższy adres. Ja to wszystko załaduje na darmowego bloga wordpress, który będzie istniał w sieci bez przerwy, bez obawy o jakieś opłaty za serwer czy domenę, a inni z tego skorzystają. Wiem, że na forum również jest odpowiedni dział do poradników, DYI, FAQ itd., nikogo do niczego nie zmuszam.

Pozdrawiam
staryjaponiec

Model: motór Romet K125 i rower

Re: techsuzukiswift.wordpress.com

Postautor: The_Saint » 26 kwie 2016, 16:37

staryjaponiec pisze:Ja to wszystko załaduje na darmowego bloga wordpress, który będzie istniał w sieci bez przerwy, bez obawy o jakieś opłaty za serwer czy domenę, a inni z tego skorzystają. Wiem, że na forum również jest odpowiedni dział do poradników, DYI, FAQ itd., nikogo do niczego nie zmuszam.

Pozdrawiam

Moim zdaniem to doskonały pomysł. Taki blog byłby uzupełnieniem / rozszerzeniem forum.
Audi TT Roadster 235 KM / 310 Nm
Suzuki Swift Cabrio 79 KM / 109 Nm
Awatar użytkownika
The_Saint

Model: Swift 1.3 GS Cabrio

kuchnie bytom

Wróć do Wszystko