Forum Suzuki Swift Polska

Nowe Suzuki Swift z automatyczną skrzynią?

Moderatorzy: cyberus, Domi89

Nowe Suzuki Swift z automatyczną skrzynią?

Postautor: pawwlakke » 11 mar 2018, 12:06

Witajcie Klubowicze,

Moja partnerka rozważa zakup pierwszego auta i rozważamy nowe SUZUKI SWIFT.
Zadowoleni jesteśmy z jazdy testowej wersją Elegance z silnikiem 1.0 Boosterjet i skrzynią AUTOMAT.

Czy możecie coś powiedzieć o nowych Suzuki Swift?
Czy bać się automatycznej skrzyni?
Czy jest tu jakiś posiadacz nowego Suzuki Swift i mógłby opowiedzieć o wrażeniach z użytkowania?
pawwlakke

Model: Swift

Re: Nowe Suzuki Swift z automatyczną skrzynią?

Postautor: hunter3006 » 11 mar 2018, 16:08

Czesc.
Nie wiem czy sie te kluby lubia czy nie (najwyzej post bedzie skasowany/ocenzurowany), ale mozesz troszke poczytac tutaj: http://www.suzukiklub.pl/forum/viewforum.php?f=107 i ew. na podforum Baleno (ta sama platforma wiec troche rzeczy bedzie sie pokrywac - silniki itp.).

W kwestii automatu to z 1.0 jest to hydrokinetyk wiec nic sie raczej dziac nie bedzie. Jesli budzet pozwala to moim zdaniem fajnie miec klasyczny automat, aczkolwiek warto miec na uwadze ze za taka konfiguracje to sie cenia i konkurencja tez ma cos do powiedzenia w tych pieniadzach.

Przy zakupie sprawdzil bym tez czy ten 1.0 nie ma juz filtra czasteczek stalych bo z tego co mi wiadomo UE wymusila to ustrojstwo ustawa nawet na benzynowych bezposrednich wtryskach i tegoroczne sztuki moga juz byc nim doposazone (ustawa wchodzi w zycie we wrzesniu). Jesli ma to niech szukaja na placach u kolegow dilerow i sciagaja bez, poki jeszcze mozna. ;)
hunter3006

kuchnie bytom

Wróć do Techniczny