Forum Suzuki Swift Polska

Subaru Justy II manuale / serwisówki / katalog części

Subaru Justy II manuale / serwisówki / katalog części

Postautor: marnypilot » 19 sie 2018, 9:40

Cześć,
Kupiłem przypadkiem kolejne Justy. Niestety od początkującego driftera i zarazem od człowieka, który nie miał za grosz kultury technicznej. Mam zamiar naprawić karoserię na tyle ile potrafię i przerzucić graty z mojej "rajdówki" do odnowionej budy.
Część gratów w międzyczasie chcę poddać kontroli i zregenerować lub wymienić na nowe.
Mechanik samochodowy ze mnie marny, na co dzień samoloty naprawiam. Mam zboczenie zawodowe: nic na pamięć wszystko wg MANUALA (jak jest inaczej to samoloty nie latają lub wracają na hangar).

Czy znajdzie się jakaś dobra duszyczka i udostępni mi manuale do głównych instalacji auta Subaru Justy mk2?

Chodzi mi o coś w stylu "Sam naprawiam" (po angielsku przyjmę z pocałowaniem w rękę) z wyszczególnionymi np momentami dokręcania śrub i nakrętek, jakieś kąty do ustawiania zawieszenia, rodzaje olei stosowanych do przekładni, schematy instalacji elektrycznej (szczególnie silnika), katalogiem części też nie pogardzę.

Znalazłem jakieś manuale do Swifta GTI na portalu z gryzoniem w logo ale jakość ohydna i nie wszystko widać. Poza tym nie mam nic do silnika 8V ani do napędu 4wd.

Pozdrawiam,
Aleksander
marnypilot

Model: Justy 1.3 8V

Re: Subaru Justy II manuale / serwisówki / katalog części

Postautor: none7 » 02 paź 2018, 19:22

napisz mi swojego maila.
Obrazek,
dzielę się manualami do swiftów, pisz PW a wyślę mailem
Awatar użytkownika
none7

Model: Suzuki Swift 1.6 i 1.0